İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Sanat Merkezi İdil Müzik Stüdyosu Drumland Atölye Tamir Bakım

HAKKIMIZDA

 
İDİL MÜZİK ailesi olarak, 2011 yılında, kendi markamız, hedeflerimiz, fikirlerimiz ve ideallerimiz ile birlikte sanat dünyasındaki maceramıza başladık.
 
İlk olarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği A.B.D'den mezun kurucumuz İdil ÖZDEMİR tarafından, enstrüman satış mağazamız Antalya-Lara'da hizmete açıldı. En kaliteli enstrümanları en uygun fiyatlara satmayı ilke edinen kurumumuz, sadece Antalya’ya değil, müşteri odaklı satış anlayışıyla tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
 
Aynı binada hizmete açılan müzik stüdyolarımız, amatör ve profesyonel müzik gruplarının prova ve kayıt ihtiyaçlarını karşılamak üzere kuruldu. Stüdyolarımızdaki ekipman kalitesi, stüdyo ortamının nezihliği ve çalışma prensipleri ile Antalya’da tek, Türkiye’de de sayılı stüdyolardan olan birimimiz, artık DRUMLAND Davul Okulumuz bünyesine dahil edilmiş olup, yalnızca davul ve perküsyon performansı konusunda uzmanlaşmıştır.
 
Daha sonra kurucu müdürlüğünü İdil ÖZDEMİR’in yaptığı Özel İdil Sanat Akademisi aynı bölgede, bağımsız ve modern yapısıyla hizmete açıldı. Akademimiz, bireysel ve toplu dersler, özel yetenek sınavlarına hazırlık, T.C. M.E.B. sertifika programları, okul öncesi müzik eğitimleri (Prodigies) ve koro çalışmaları ile müzik sanat dalındaki tüm eğitim ihtiyaçlarına, deneyimli öğretmen kadrosuyla, profesyonel şekilde karşılık vermektedir.

Ayrı hizmet binasında, kendine özgü dizaynı ve konsepti ile Antalya'nın davul konusundaki büyük eksikliklerini kapatmak amaçlı olarak DRUMLAND, tüm müzikseverlerin kullanımına açıldı. Antalya'da aynı zamanda bir ilk olma özelliği taşıyan mağazamızda davul hakkında akla gelebilecek her şeyin yer aldığını söylenebilir. Mağazada özel el yapım zillerinden, akustik davul setlerine ; bagetlerden davul aksamlarına kadar bir çok bateri elemanının satışı yapılmaktadır. Tüm bunların yanında profesyonel yalıtımlı ve içeriği özellikle davulcular için tasarlanmış davul odalarında hem çok kaliteli hem de çok uygun, pratik ve ders imkanı sunulmaktadır.
  
2016 yılında online satış mağazasıİDİL MÜZİK ailesine dahil olmuştur. Bu platrofm sayesinde %100 orijinal, üretici ve distribitör garantili binlerce çeşit müzik aleti ve aksesuarı en uygun ve avantajlı ödeme imkanları ile edinilebilmektedir. 
 
Kurumlarımız ve markalarımız, Antalya’da enstrüman satışından müzik stüdyosuna; oradan da ilkeli eğitim anlayışıyla, hizmet konusu yalnızca müzik olan sanat akademisine uzanan bu yolculuğu çok kısa bir sürede kat etmiştir. Antalya'dan doğan TESCİLLİ İDİL MÜZİK® markası, sanat ve müzik konusunda kısa sürede hem Antalya’nın hem de Türkiye'nin gözbebeği olmuştur. Yeni fikirlere ve projelere her zaman açık olan heyecanlı ekibiyle İdil Müzik Ailesi, her geçen gün uluslararası düzeyde yeni projeler üretmekte ve hizmetlerini geliştirmektedir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI:

FACEBOOK
TWİTTER
YOUTUBE
INSTAGRAM
FOURSQUARE
 

 

 

 
İdil Müzikl Online Satış Mağaza

Sosyal Ağlarda İdil Müzik

Yeşilbahçe Mahalles 1471 Sok. Özgür Apt.
No:12/A-B Muratpaşa / ANTALYA
Tel & Fax: (0242) 316 97 91
GSM: (0535) 829 91 48


Tüm hakları saklıdır © 2013 İDİL MÜZİK
Tasarım ve Programlama Ajansweb