İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Sanat Merkezi İdil Müzik Stüdyosu Drumland Atölye Tamir Bakım

HAKKIMIZDA

 
    Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği A.B.D'den mezun kurucumuz İdil ÖZDEMİR tarafından önce enstrüman satışı yapan mağazamız “İDİL MÜZİK” Antalya- Lara - Dedeman mevkiinde hizmete açıldı. En kaliteli enstrumanları en uygun fiyatlara satmayı ilke edinen kurumumuz sadece Antalya’ya değil müşteri odaklı satış anlayışıyla tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
 
    Aynı binada “İDİL MÜZİK STÜDYO” amatör ve profesyonel müzik gruplarının prova ve kayıt ihtiyaçlarını karşılamak üzere kuruldu. Stüdyo içerisindeki ekipman kalitesi,stüdyo ortamının nezihliği ile Antalya’da tek , Türkiye’de de sayılı stüdyolardan olup “ONLİNE REZERVASYON” hizmeti ile müzikseverlere bir “TIK” kadar yakındır.
 
    Daha sonra kurucu müdürlüğünü yine İdil ÖZDEMİR’in yaptığı “T.C. MEB ÖZEL İDİL MÜZİK SANAT MERKEZİ” aynı bölgede modern yapısıyla hizmete açıldı. Bireysel ve toplu dersler,özel yetenek sınavlarına hazırlık , sertifika programları ve koro çalışmaları ile müzik konusunda ihtiyaç duyulacak her şeye deneyimli eğitim kadrosuyla en kaliteli şekilde cevap vermektedir.

    Ayrı hizmet binasında,kendine özgü dizaynı ve konsepti ile Antalya'nın davul konusundaki büyük eksikliklerini kapatmak amaçlı olarak DRUMLAND tüm müzikseverlerin kullanımına açıldı.Antalya'da aynı zamanda ilk olma özelliği taşıyan mağazamızda davul hakkında akla gelebilecek her şeyin yer aldığını söylenebilir.Mağazada özel el yapım zillerinden,akustik davul setlerine ; bagetlerden davul aksamlarına kadar bir çok bateri elemanının satışı yapılmaktadır.Tüm bunların yanında profesyonel yalıtımlı ve içeriği özellikle davulcular için tasarlanmış davul odalarında hem çok kaliteli hem de çok uygun ,pratik ve ders imkanı sunulmaktadır.Drumland Antalya'da "Davulcuları En Çok Seven Mağaza" sloganıyla güvenilir hizmetlerine devam etmektedir.
 
    2014 yılında, Antalya'nın en gözde ve nezih Alışveriş Merkezlerinden biri olan S'HEMALL AVM'de yeni müzik aletleri satış mağazası hizmetine sunuldu. %100 müşteri memnuniyeti ve kalite-fiyat garantisi ile yola çıkan mağazamız -1.katta müzikseverleri beklemektedir.
  
    2016 yılında www.enstrumanbizde.com online satış mağazası, İDİL MÜZİK ailesine dahil olmuştur. EntrümanBizde.com sayesinde %100 orijinal, üretici ve distribitör garantili binlerce çeşit müzik aletini ve aksesuarını kapıda ödeme ve 9 taksit imkanları ile hemen edinebilirsiniz. Yıllardır internet platformlarındaki çeşitli mağazalarında tüm Türkiye'ye hizmet veren ekibimiz artık EnstrümanBizde.com ile %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Özel hazırlanan site tasarımı ve filtreleme yöntemleri ile aradığınız müzik aletini veya aksesuarı rahatlıkla bulabileceğiniz bir site oluşturuldu. Ayrıca Rapid SSL 128 Bit Sertifikasına sahip EnstrümanBizde.com'da bilgilerinizin güvende olduğunu bilerek rahatlıkla alışverişlerinizi sürdürebilirsiniz.    
 
    Kurumlarımız, Antalya’da enstrüman satışından müzik stüdyosuna , oradan da ilkeli eğitim anlayışıyla hizmet konuları sadece müzik olan bir sanat merkezine uzanan bu yolculuğu çok kısa bir sürede kat etmiştir. Antalya'dan doğan TESCİLLİ İDİL MÜZİK markası kısa sürede hem Antalya’nın hem deTürkiye'nin gözbebeği olmuştur. Her geçen gün uluslararası düzeyde yeni projeler üretmekte ve hizmetlerini geliştirmektedir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI:

FACEBOOK
TWİTTER
YOUTUBE
INSTAGRAM
GOOGLE+
FOURSQUARE
EnstrümanBizde.com FACEBOOK 

 

 

 
İdil Müzikl Online Satış Mağaza

Sosyal Ağlarda İdil Müzik

Yeşilbahçe Mahalles 1471 Sok. Özgür Apt.
No:12/A-B Muratpaşa / ANTALYA
Tel & Fax: (0242) 316 97 91
GSM: (0535) 829 91 48


Tüm hakları saklıdır © 2013 İDİL MÜZİK
Tasarım ve Programlama Ajansweb