İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Sanat Merkezi İdil Müzik Stüdyosu Drumland Atölye Tamir Bakım

DRUMLAND

" ANTALYA'NIN İLK DAVUL OKULU "

 

                İdil Müzik Antalya’da bir ilke daha imza atarak DRUMLAND DAVUL OKULU / KULÜBÜ'nü hizmete açtı.

Davul eğitiminin yanı sıra, yalnızca davul ,aksam ve zillerine yönelik DRUMLAND mağazası da kendine özgü konsepti ve yapısıyla müzisyenlere kapılaını açtı.

DRUMLAND’de Akustik ve Dijital Davullar,Ziller,Aksamlar,Aksesuarlar,Bagetler,Perküsyon Aletleri ve daha bir çok ürün sergilenmekte.Tüm bunların yanında en büyük özelliği ise profesyonel yalıtımlı 3 adet davul odası ile yalnızca davulcuların kullanacağı bu stüdyoları hem çalışma olanakları,hem entrüman kalitesi hem de oluşturduğu  sıcak ortam sayesinde aynı zamanda Antalya’da örneği bulunmayan bir kulüp gibi görülmektedir.

                               SATIŞ:

DRUMLAND içeriğindeki davul odası kapsamında çok sayıda akustik ve dijital davul setini deneyerek alma imkanı sunmaktadır.Bunların yanında aksam olarak akıla gelebilecek her şey – Pedallar,zil ayakları,tabureler,bağlantı aparatları,yedek davul ve perküsyon parçaları- ayrıca her çeşit perküsyon aletini içerisinde barındırmaktadır.

          DAVUL  PROVA:

                Profesyonel yalıtımlı (yüzen oda sistemli) ve yalnızca davulcular için tasarlanan prova stüdyolarımız yüksek kalite davullar , ziller ve aksamlar sayesinde eşsiz bir prova deneyimi sunmaktadır.Odalardaki yan enstrümanlar  (elektro gitar,klavye,bas gitar gibi) ile de grup eşlikli davul çalışma imkanı sağlamaktadır. Antalya’da “Davul ve davulcuları en çok seven mağaza” sloganı ile yola çıkan tek mağaza olmasının verdiği şevk ile hizmetlerine devam etmektedir.
 


 

 


Sayfalar :

İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Drumland Fotoğraf Galerisi

Sosyal Ağlarda İdil Müzik