İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Sanat Merkezi İdil Müzik Stüdyosu Drumland Atölye Tamir Bakım
EĞİTMENLERİMİZ
 

İdil ÖZDEMİR

(Piyano- Yan Flüt)
 
1988 yılında Ankara’da doğdu. 1999 yılından itibaren piyano eğitimi almaya başladı. Bu yıllarda Feridun ÇALIŞIR ve Rauf ULUSOY ile çalıştı.2002 yılında ATSO Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazandı. Burada piyano eğitiminin yanı sıra yan flüt eğitimi de aldı. Bu esnada Antalya Devlet Senfoni Orkestrası flüt sanatçısı Ender ELAGÖZLÜ ile çalışmalarını sürdürdü. 2003-2006 yılları arasında piyano şenliklerinde solo eserler çaldı, çeşitli konserlerde ATSO Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi orkestra ve koro elemanı olarak görev yaptı. Üniversite özel yetenek sınavlarını kazanarak Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalında okudu. Piyano eğitimine Prof. Mahmut SARI ile devam etti. Öğr. Gör. Halil EKSERİYET , Öğr. Gör. Dr. Hürkan AYVAZOĞLU ve Öğr. Gör. Fulya ANIT ile flüt eğitimini sürdürdü. 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalından mezun oldu. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Ana Sanat Dalında yüksek lisans çalışmalarında bulundu.
 

Dr. Ender ÖZDEMİR

(Kanun, Türk Müziği ve Nazariyatı)
 
İlkokulda mandolin,ortaokulda keman dersleri alarak müzik hayatıma adım attım.1982 yılında Ankara Üniversitesi’nden mezun oldum.Aynı üniversitede 1983-85 yılları arasında yüksek lisans eğitimi süresince Ankara Üniversitesi Türk Sanat Müziği Korosu’nda Sayın Ali ŞENOZAN ile Türk Müziği ve Kanun Enstrümanı çalışmalarında bulundum.1990 yılından itibaren Antalya’da görev yapmaya başladım.1991-97 yılları arasındaki süreçte Sayın İsmail Baha SÜRELSAN ile çalışma imkanı buldum ve korolarında kanun sanatçısı olarak görev yaptım.1997 yılında doktora çalışmamı tamamladığım süreç içerisinde Antalya Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı’nda Kanun Eğitmeni olarak görev yaptım.Önce İdil Müzik Mağazasının açılışı ve idaresinde ; daha sonra da T.C. M.E.B İDİL SANAT MERKEZİ’nin açılışında aktif rol oynadım.Halen her iki kurumda da danışmanlık ve satış müdürü olarak görevimi sürdürmekteyim.
 

EĞİTİM KADROMUZ

T.C. M.E.B Özel İdil Sanat Merkezi Müzik Kursu eğitim kadrosunda yer alan öğretmenlerimiz konularında uzman, eğitim fakültesi veya konservatuvar mezunu, alanlarında öncü konumdadırlar.

Öğretmenlerimiz uzmanlıklarının yanı sıra pedagojik birikimleri, müziksel deneyimleri ve çağın gereklerini takiben dinamik yapısıyla örnek bir yapılanma sergilemektedir.

Ayrıntılı bilgi için sanat merkezimize bekliyoruz.

 

İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Sanat Merkezi Fotoğraf Galerisi

Sosyal Ağlarda İdil Müzik

Yeşilbahçe Mahalles 1471 Sok. Özgür Apt.
No:12/A-B Muratpaşa / ANTALYA
Tel & Fax: (0242) 316 97 91
GSM: (0535) 829 91 48


Tüm hakları saklıdır © 2013 İDİL MÜZİK
Tasarım ve Programlama Ajansweb