İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Sanat Merkezi İdil Müzik Stüdyosu Drumland Atölye Tamir Bakım

NEDEN İDİL MÜZİK?

 

                                           NEDEN İDİL MÜZİK ?

Müzik Konusunda ihtiyaç duyacağınız her şey için;

NEDEN İDİL MÜZİK MAĞAZA ?

*Pek çok ithalatçı firmanın bayiliğini yapan İDİL MÜZİK MAĞAZA'da satın alacağınız ürünleri dener,beğenir alır ve severek kullanırsınız.

*2 yıllık firma garantisi dışında tüm ürünlerinize süresiz servis hizmeti alırsınız.Ürünleri İnternet fiyatlarının altında ve peşin fiyatına uzun vadelerle alır yüksek fiyatla satın alma korkusu yaşamazsınız.

*Evinize kadar getirilip montajının yapılacağını ,sorunsuz çalıştığını görerek teslim edileceğini ve bunlar için ayrı bir ücret ödemeyeceğinizi bilirsiniz.

*İdil Müzik’ten satın aldığınız bir enstrümanı  başka bir enstrüman ya da üst model bir enstrümanla değiştirmek istediğinizde değerinden 2.el olarak nakit alınacağını ve yeni enstrümanınıza zarar etmeden kavuşacağınızı bilmenin huzurunu yaşarsınız.

*Türkiye’nin neresi olursa olsun Sanalpazar.com satış güvence sistemiyle çoğunlukla kargo ücreti ödemeden en uygun fiyata enstrüman sahibi olabileceğinizi bilirsiniz.

 

NEDEN T.C. MEB İDİL MÜZİK SANAT MERKEZİ?

*Konusu sadece müzik olan bir müzik okulundan ders almanın ayrıcalığını yaşarsınız.

*Her enstrüman eğitimine yazılan kursiyerlere haftada 1 saat Solfej eğitiminin ilaveten verildiğini bilirsiniz.

*Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde olan merkezimizden periyodik olarak ders alan kursiyerlerin "Usta Eğitmen Sertifikası" alabileceklerini bilirsiniz.

*Kurs Eğitmenlerinin hepsinin konusunda uzman , tecrübeli ve öğretmen formasyonlu olduklarını bilirsiniz.

*Eğitim binasının temizlik, hijyen (Bio Shield sistem)ve modern yapısıyla her yaştaki kursiyere huzur veren bir ortamı olduğunu yaşayarak görürsünüz.

*Tüm enstrüman eğitimleri için kayıt yaptıran kursiyerlerin istedikleri zaman kurs binasındaki eğitim araçları ve enstrümanları çalışmak için kullanabileceklerini bilirsiniz.

*Küçük kursiyerlerin okul çıkışı merkeze gelmelerinden itibaren velisine teslim edilmelerine kadar geçen sürede tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği ve titizlikle takip edildiklerinden şüphe etmezsiniz.

*Davul stüdyolarında eğitim gören kursiyerlerin velileri dilerlerse çocuklarını izleme sistemi olduğunu bilirler.

*Her yıl sonunda tüm öğrencilerin katıldığı ve şölen havasında geçen büyük gösterilerde kursiyerlerin sahne performansı sunmalarına imkan bulduklarını, bu sunumların katılım belgeleri ile ölümsüzleştirildiğini bilirsiniz.

*Öğrencileri ders süresince bekleyen veliler açık ve kapalı alanlardaki bekleme olanakları ile dilerlerse çaylarını yudumlayarak zamanlarını değerlendirebileceklerini bilirler.

 

NEDEN DRUMLAND ?

* 3 adet profesyonel yalıtımlı, tam donanımlı davul odasında davul ve perküsyon çalım ve deneyimi imkanı sağlamaktadır.

* Yamaha, Tama, Ludwig marka akustik davullardan oluşan vurmalı envaterinde, tam 4 adet akustik davul bulunmaktadır.

* Davullarına el yapımı Türk zilleri olan Dünyaca ünlü Amedia Zillerinin Classic, Galata, Raw Rock, Tigris ve Vigor Rock gibi modelleri eşlik etmektedir.

 
Bu Bölümde Kayıt bulunmuyor

Sayfalar :

İdil Müzikl Online Satış Mağaza

Sosyal Ağlarda İdil Müzik